DARMOWA KONSULTACJA

723 900 350

Jesteśmy dla Ciebie aby rozwiązywać Twoje problemy przy sprzedaży nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości to ważna decyzja, warto mieć pewność że wszystko pójdzie dobrze.

35% naszych ofert jest z polecenia

29 dni dni tyle średnio potrzebujemy żeby sprzedać mieszkanie na rynku wtórnym

100% klientów jest zadowolonych z naszych efektów pracy

 

Sprzedamy Twoją nieruchomość bez straty czasu, nerwów i pieniędzy, ale jeśli:

 • potrafisz precyzyjnie wycenić nieruchomość 
 • jesteś super sprzedawcą, 
 • możesz w dowolnej chwili odbierać telefony i rozmawiać z klientami
 • masz czas, żeby jeździć i odpowiednio prezentować nieruchomość
 • dysponujesz środkami na promocję nieruchomości na portalach
 • potrafisz prowadzić rozmowy negocjacyjne 
 • masz swoją bazę klientów
 • wiesz jak opisać atrakcyjnie nieruchomość do sprzedaży, 
 • robisz profesjonalne zdjęcia i filmy
 • znasz się na strategii marketingowej
 • znasz się na wszystkich aspektach prawnych
 • potrafisz uniknąć niespodziewanych kłopotów przy sprzedaży nieruchomości.

To my nie jesteśmy potrzebni.

 

Umów się

 

Ponadprzeciętna skuteczność sprzedaży

 • ponad 10 lat
  Doświadczenia w negocjacjach i sprzedaży
 • 2 dyplomy
  studiów prawniczych i ekonomicznych potwierdzające wiedzę ekspercką
 • 100%
  satysfakcji klientów z transakcji z nami
 • 100%
  zaangażowania w sprzedaż każdej nieruchomości
 

Sprzedajemy szybciej, bezpieczniej i za więcej.

Lokalna firma ze światowymi standardami.

Dreamdom to biuro nieruchomości, które wychodzi poza szablonowe rozwiązania. Do sprzedaży wykorzystujemy wiedzę od największych autorytetów sprzedaży na świecie m.in. Brian Tracy. Używamy zwycięskich strategii marketingowych. Wystąpienia publiczne mamy we krwi jako wieloletni uczestnik społeczności Toastmasters.

Wiedza, doświadczenie i kreatywność to recepta na sprzedaż Twojej nieruchomości.

 

Umów się

 
Aneta Kisielewska

Pan Damian wykazał się dużym zaangażowaniem w procesie sprzedaży mieszkania. Umowa przedwstępna i sam akt notarialny przebiegły sprawnie i skutecznie, a w dodatku w szampańskiej atmosferze.

Aneta Kisielewska

Państwo Zambrano

Pan Damian pomógł nam w zakupie mieszkania wskazując profesjonalnego doradce finansowego. Dzięki niemu kupno mieszkania odbyło się szybko i sprawnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc oraz szczerze polecamy ich usługi.

Państwo Zambrano

Jarosław Mazur

Szybko. Sprawnie. Konkretnie. O godzinie 10.00 Pan Damian zaprezentował mieszkanie, którego szukałem. Znegocjował jego wartość. Tego samego dnia o godzinie 13.00 podpisaliśmy umowę przedwstępną. Następnego dnia podpisaliśmy akt notarialny i byłem już właścicielem. Serdecznie polecam.

Jarosław Mazur

Ewelina i Tomasz Gorbaczewscy

Z Panem Damianem znaleźliśmy mieszkanie marzeń, takie jakiego szukaliśmy. Dobra lokalizacja, dobry rozkład i dobra cena. Dodatkowo Pan Damian zorganizował kredyt na najlepszych warunkach. Wszystko w jednym miejscu. Polecamy serdecznie!

Ewelina i Tomasz Gorbaczewscy

Joanna i Krzysztof Imieninscy

Dziękuje bardzo za wielkie zaangażowanie w sprzedaż naszego mieszkania. Panie Damianie Pana profesjonalność, kultura osobista, znajomość branży gwarantują pozytywne załatwienie transakcji sprzedaży. Z pełną odpowiedzialnością Pana usługi i pomoc będę polecać każdemu. Dziękuje bardzo za milą współpracę. Powodzenia.

Joanna i Krzysztof Imieninscy

Wojciech Gabrylewski

Pan Damian to osoba, która konsekwetnie dąży do realizacji powierzonych mu celów. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. W środę zadzwoniłem, że poszukuje mieszkania. W Czwartek zobaczyliśmy 5 mieszkań. W Piątek podpisaliśmy umowę. Duża oszczędność czasu i pieniędzy, bo cena mieszkania dobrze została wynegocjowana. Zdecydowanie polecam.

Wojciech Gabrylewski

Anna Mancewicz

Współpraca z Panem Damianem to czysta przyjemność. Dbałość o klienta oraz każdy szczegół to zdecydowanie jego domena. Sprzedaż nieruchomości była "nadzorowana" do ostatniej chwili, co daje dowód na to, że Dreamdom Estates ceni sobie profesjonalizm. Podsumowując- polecam w 100%! :-)

Anna Mancewicz

Karol Maleńczuk

Współpraca z Panem Damianem to czysta przyjemność. Chciałem znaleźć najemce na rok czasu, tymczasem podpisałem umowę na 5 lat. Konkretne działania, nieszablonowe rozwiązania i szybki rezultat. Bardzo dobry kontakt przez cały okres współpracy i profesjonalne podejście. A i kawa dobrą w biurze :)

Karol Maleńczuk

Dorota i Maciej

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy przy uruchomieniu kredytu na nieruchomość. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dokładne wytłumaczenie poszczególnych etapów ubiegania się o kredyt, wybór odpowiedniej oferty oraz szybkie działanie to to, czego potrzebowaliśmy. Na duży plus zasługuje kontakt Pana Marcina bezpośrednio z deweloperem a także jego obecność przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku! Do tego bardzo dobra i sprawna komunikacja, zarówno mailowa jak i telefoniczna/smsowa. Jak się nadarzy okazja to na pewno jeszcze raz skorzystamy z pomocy Pana Marcina.

Dorota i Maciej
29 grudnia 2019

Monika Augustyniak

Pan Krzysztof został nam polecony przez grupę ludzi mających często do czynienia z kredytami. Mówili, że to ekspert w swojej dziedzinie. Nie mylili się. Przenosiliśmy drewniany dom na siedlisko rolne prowadząc działalność gospodarczą. Wszystko to stanowiło dla banku niewygodne odstępstwa. Mimo to p. Krzysztof przebrnął z nami przez setki stron dokumentów, dzięki czemu uzyskaliśmy pozytywne decyzje kredytowe w kilku bankach.

Monika Augustyniak
11 lipca 2019

Marcin i Gabriela

Pomoc Pana Marcina w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania zaproponował nam znajomy agent nieruchomości. Okazało się, że był to strzał w 10. Pan Marcin nie tylko przygotował dopasowaną do naszych potrzeb ofertę, ale zaproponował banki oferujące naprawdę najtańszy kredyt w danym momencie.

Marcin i Gabriela
01 lipca 2019

Pan Aleksander

Pan Krzysztof – specjalista od spraw niemożliwych. Jeśli macie trudny krrsyt lub nietypową inwestycję to tylko ten człowiek jest Wam w stanie pomóc. U nas był dom marzenie ale problemów mnóstwo ( i to nie ze zdolnością). A to deweloper początkujący, to zły status domu w projekcie, po sposób rozliczenia z deweloperem – banki potrafią się czepiać. Tylko Pan Krzysztof wiedział jak to ugryźć i jak doradzić najlepsze rozwiązanie. Teraz mamy idealną ofertę banku ( jedna z najtańszych) i dokładnie wiemy co i kiedy musimy zrobić. Polecam wszystkim!

Pan Aleksander
5 maja 2019

Daniel Kraszczyński

Współpracę z Panem Marciem oceniamy bardzo dobrze. W naszej opinii to bardzo rzetelny i dobry ekspert finansowy. Z jego pomocy korzystaliśmy przy kupnie nieruchomości i związanych z tym formalnościach oraz przy wyborze i procesie uzyskania kredytu hipotecznego. Na każdym etapie bardzo zaangażowany, w sposób profesjonalny wyjaśniając nam wszelkie nasze wątpliwości oraz doradzając w wyborze najlepszej z pośród ofert.

Daniel Kraszczyński
16 grudnia 2019

Pan Przemysław

Prawie rok zajęło od pierwszego spotkania do podpisania umowy Doradca w tym czasie był zawsze pomocny KAŻDA sprawę, pytanie czy wątpliwość umiał rozwiązać i doradzić. Moim zdaniem nie można lepiej trafić jeśli chodzi o doradztwo, i to jest właśnie słowo klucz gdyż przede wszystkim doradza a nie tylko przedstawia oferty Banków…

Pan Przemysław
12 listopada 2019

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Jak wygląda sprzedaż?

 • O1
  Konsultacja
  Zaczynamy od darmowej konsultacji. Może się ona odbyć telefonicznie, w naszym biurze lub w Państwa nieruchomości. Porozmawiamy o Państwa potrzebach. Czego państwo oczekują, jakie mają plany. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.
 • 02
  Przygotowanie
  Sprawdzimy stan prawny nieruchomości. Dokładnie ją wycenimy, przeprowadzając wnikliwą analizę rynku.
 • 03
  Wartość
  Użyjemy sprawdzonych metod, dzięki którym sprzedamy nieruchomość drożej. Pokażemy zalety i fukcjonalność mieszkania poprzez homestaging. Zadbamy o pierwsze wrażenie, tak żeby klienci od pierwszego wejrzenia zakochali się w Państwa nieruchomości.
 • 04
  Strategia
  Stworzymy zwycięską strategie. Określimy klienta docelowego. Źródła, gdzie się znajduję. Stworzymy skuteczną kampanie marketingową. Dotrzemy do ludzi, którzy szukają takiej nieruchomości jak Twoja.
 • 05
  Atrakcyjność
  Nieruchomość jest jak każdy inny produkt. Im opakowanie ładniej wygląda, tym częściej kupujemy dany produkt. Zadbamy o wysokiej jakości zdjęcia. Nagramy film. Stworzymy zachęcający do zakupu opis oferty. Sprawimy, że Twoja nieruchomość się wyróżni. a klienci będą chcieli ją kupić.
 • 06
  Współpraca
  Współpraca z nami to współpraca ze wszystkimi biurami nieruchomości. Ponad 500 agentów będzie "pracowało" na sprzedaż Państwa nieruchomości.
 • 07
  Obsługa
  Jesteśmy po to żeby zaoszczędzić Twój czas. Od tej pory zajmujemy się Twoją nieruchomością na 100 %. Odbieramy wszystkie telefony, umawiamy spotkania, przeprowadzamy skuteczne prezentację. Wynikiem naszych działań jest szybkość, skuteczność i Twój spokój.
 • 08
  Sprzedaż
  Ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży. Wiedza od największych ekspertów na świecie. Kontakt z tysiącami klientów. To wszystko sprawia, że sprzedamy Twoją nieruchomość prawdopodobnie za największe pieniądze i w możliwie najszybszym czasie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces od A do Z.
 

Umów się na darmową konsultację

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy i sprawdzimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Warning! JavaScript must be enabled for this form to work properly.