Nie popełnij błędów większości osób, które zamierzają kupić, sprzedać czy finansować nieruchomość. Te wszystkie błędy już popełniono. Jesteśmy odpowiedzią jak ich uniknąć i zapewnić Tobie spokój i bezpieczeństwo.

Sprzedaż

Pomożemy sprzedać Twoją nieruchomość na jak najlepszych warunkach, bo pracujemy ponad 10 lat w sprzedaży i wiemy, jak zrobić dobrą prezentację. Przygotowujemy strategię marketingową i promocje oferty, bo szkolimy się u najlepszych ekspertów m.in Rahima Blaka i Pawła Tkaczyka.

Towarzyszymy w całym procesie sprzedaży, do momentu przekazania nieruchomości w ręce nowego nabywcy. Gwarantujemy dotarcie do największej liczby klientów, bo znamy typologię klienta i wiemy gdzie znajdują się klienci chcący kupić Twoją nieruchomość.

...Ale najważniejsze jest to, że podejmując współpracę ze mną, zaoszczędzasz swój czas. Czas jest najcenniejszym aktywem jakie masz. Czy nie warto kupić trochę czasu osoby, która na 100% zaangazuje się w sprzedaż Twojej nieruchomości?

Kupno

Znajdziemy klucz do drzwi Twojej wymarzonej nieruchomości, bo na bieżąco śledzimy rynek i mamy dostęp do ofert, których nie ma jeszcze w Internecie.

Towarzyszymy Tobie w całym procesie zakupu, zapewniając bezpieczeństwo transakcji. Weryfikujemy umowę kupna-sprzedaży oraz sprawdzamy stan prawny nieruchomości, żeby nie było później żadnych niespodzianek. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości, dlatego nie musisz podpisywać umowy z 10 biurami. Przekazujesz nam informację co Ci się podoba, a my organizujemy prezentację nieruchomości.

...Ale najważniejsze jest to, że podejmując współpracę ze mną, zaoszczędzasz swój czas. Czas jest najcenniejszym aktywem jakie masz. Czy nie warto kupić trochę czasu osoby, która na 100% zaangażuje się w znalezieniu kluczy do Twojej wymarzonej nieruchomości?

Finansowanie

Otrzymasz wszystko co potrzebujesz, aby sfinansować nieruchomość najtaniej, bez stresu i bezpiecznie. Skontaktujemy Cię z naszym dedykowanym doradcą.

Bezpłatnie przeanalizuję Twoją sytuację finansową i stworzy najlepszą strategię finansowania dla Ciebie.

Zaoszczędzisz czas, bo będziesz miał jasny i przejrzysty obraz ofert ponad 15 banków w jednym miejscu.

Pomoc w wyborze najbardziej optymalnego finansowania, zgodnie z Twoimi potrzebami i możliwościami.

Doradca skompletuję i uzupełni wszystkie niezbędne dokumenty, tak abyś uzyskał najlepsze finansowanie.

Uzupełni wnioski kredytowe i w Twoim imieniu złoży je do najlepszych banków. Cały czas będzie koordynować sytuację i na bieżąco informować.

Będzie z Tobą na każdym etapie procesu, aż do uzyskania przez Ciebie wymarzonego finansowania. Przeprowadzimy Cię przez cały proces od A do Z.

Jesteś gotowy zacząć przygodę z profesjonalistami na rynku nieruchomości?

Zacznijmy współpracę

ZAREZERWUJ DARMOWĄ KONSTULTACJE