Dreamdom - Biuro Agencja Agent Pośrednik Nieruchomości | Sprzedaż Kupno Wynajem Ceny Nieruchomości Mieszkań | Białystok - Zakup nieruchomości

Jesteśmy dla Ciebie aby rozwiązywać Twoje problemy przy zakupie nieruchomości.

Kupno nieruchomości to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Warto mieć pewność że wszystko pójdzie dobrze.

30% nawet o tyle udało nam się wynegocjować cenę zakupu nieruchomości

17 dni tyle średnio potrzebujemy żeby znaleźć Twoje mieszkanie

100% klientów jest zadowolonych z naszych efektów pracy

 

Pomożemy w zakupie Twojej nieruchomość bez straty czasu, nerwów i pieniędzy, ale jeśli:

 • potrafisz precyzyjnie wycenić nieruchomość
 • jesteś super negocjatorem,
 • masz dużo czasu i nerwów żeby umawiać spotkania z biurami i właścicielami
 • masz dostęp do wszystkich ofert finansowania
 • wiesz na co zwrócić uwagę przy zakupie
 • jakimś cudem masz dostęp do ofert, których nie ma w internecie
 • masz wiedzę prawniczą żeby zweryfikować nieruchomość
 • Znasz się na wszystkich aspektach prawnych niezbędnych do zawarcia korzystnej umowy przedwstępnej
 • wiesz jak i kiedy przeprowadzić protokół odbiorczo-zdawczy
 • masz czas i energię żeby godzinami stać w kolejkach do przepisania prądu i gazu
 • potrafisz uniknąć niespodziewanych kłopotów przy kupnie nieruchomości.

To my nie jesteśmy potrzebni.

Ponadprzeciętna skuteczność sprzedaży

 • ponad 10 lat
  Doświadczenia w negocjacjach i sprzedaży
 • 2 dyplomy
  studiów prawniczych i ekonomicznych potwierdzające wiedzę ekspercką
 • 100%
  satysfakcji klientów z transakcji z nami
 • 100%
  zaangażowania w sprzedaż każdej nieruchomości

Kupujemy nieruchomości poniżej ceny rynkowej, bezpiecznie i oszczędzając Twój czas.

Lokalna firma ze światowymi standardami

Dreamdom to biuro nieruchomości, które wychodzi poza szablonowe rozwiązania. Do kupna nieruchomości wykorzystujemy wiedzę od największych autorytetów negocjacji w Polscem. in. Wojtek Woźniczka. Wiedzę prawniczą wykorzystujemy do zabezpieczenia Cie w procesie zakupu nieruchomości. Współpracujemy ze wszystkimi biurami nieruchomości i mamy dostęp do nieruchomości, których nie ma w internecie.

Wiedza, doświadczenie i kreatywność to recepta na zakup poniżej ceny rynkowej Twojej nieruchomości.

Aneta Kisielewska

Pan Damian wykazał się dużym zaangażowaniem w procesie sprzedaży mieszkania. Umowa przedwstępna i sam akt notarialny przebiegły sprawnie i skutecznie, a w dodatku w szampańskiej atmosferze.

Aneta Kisielewska

Państwo Zambrano

Pan Damian pomógł nam w zakupie mieszkania wskazując profesjonalnego doradce finansowego. Dzięki niemu kupno mieszkania odbyło się szybko i sprawnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc oraz szczerze polecamy ich usługi.

Państwo Zambrano

Jarosław Mazur

Szybko. Sprawnie. Konkretnie. O godzinie 10.00 Pan Damian zaprezentował mieszkanie, którego szukałem. Znegocjował jego wartość. Tego samego dnia o godzinie 13.00 podpisaliśmy umowę przedwstępną. Następnego dnia podpisaliśmy akt notarialny i byłem już właścicielem. Serdecznie polecam.

Jarosław Mazur

Ewelina i Tomasz Gorbaczewscy

Z Panem Damianem znaleźliśmy mieszkanie marzeń, takie jakiego szukaliśmy. Dobra lokalizacja, dobry rozkład i dobra cena. Dodatkowo Pan Damian zorganizował kredyt na najlepszych warunkach. Wszystko w jednym miejscu. Polecamy serdecznie!

Ewelina i Tomasz Gorbaczewscy

Joanna i Krzysztof Imieninscy

Dziękuje bardzo za wielkie zaangażowanie w sprzedaż naszego mieszkania. Panie Damianie Pana profesjonalność, kultura osobista, znajomość branży gwarantują pozytywne załatwienie transakcji sprzedaży. Z pełną odpowiedzialnością Pana usługi i pomoc będę polecać każdemu. Dziękuje bardzo za milą współpracę. Powodzenia.

Joanna i Krzysztof Imieninscy

Wojciech Gabrylewski

Pan Damian to osoba, która konsekwetnie dąży do realizacji powierzonych mu celów. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. W środę zadzwoniłem, że poszukuje mieszkania. W Czwartek zobaczyliśmy 5 mieszkań. W Piątek podpisaliśmy umowę. Duża oszczędność czasu i pieniędzy, bo cena mieszkania dobrze została wynegocjowana. Zdecydowanie polecam.

Wojciech Gabrylewski

Anna Mancewicz

Współpraca z Panem Damianem to czysta przyjemność. Dbałość o klienta oraz każdy szczegół to zdecydowanie jego domena. Sprzedaż nieruchomości była "nadzorowana" do ostatniej chwili, co daje dowód na to, że Dreamdom Estates ceni sobie profesjonalizm. Podsumowując- polecam w 100%! :-)

Anna Mancewicz

Karol Maleńczuk

Współpraca z Panem Damianem to czysta przyjemność. Chciałem znaleźć najemce na rok czasu, tymczasem podpisałem umowę na 5 lat. Konkretne działania, nieszablonowe rozwiązania i szybki rezultat. Bardzo dobry kontakt przez cały okres współpracy i profesjonalne podejście. A i kawa dobrą w biurze :)

Karol Maleńczuk

Dorota i Maciej

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy przy uruchomieniu kredytu na nieruchomość. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dokładne wytłumaczenie poszczególnych etapów ubiegania się o kredyt, wybór odpowiedniej oferty oraz szybkie działanie to to, czego potrzebowaliśmy. Na duży plus zasługuje kontakt Pana Marcina bezpośrednio z deweloperem a także jego obecność przy podpisywaniu umowy kredytowej w banku! Do tego bardzo dobra i sprawna komunikacja, zarówno mailowa jak i telefoniczna/smsowa. Jak się nadarzy okazja to na pewno jeszcze raz skorzystamy z pomocy Pana Marcina.

Dorota i Maciej
29 grudnia 2019

Monika Augustyniak

Pan Krzysztof został nam polecony przez grupę ludzi mających często do czynienia z kredytami. Mówili, że to ekspert w swojej dziedzinie. Nie mylili się. Przenosiliśmy drewniany dom na siedlisko rolne prowadząc działalność gospodarczą. Wszystko to stanowiło dla banku niewygodne odstępstwa. Mimo to p. Krzysztof przebrnął z nami przez setki stron dokumentów, dzięki czemu uzyskaliśmy pozytywne decyzje kredytowe w kilku bankach.

Monika Augustyniak
11 lipca 2019

Marcin i Gabriela

Pomoc Pana Marcina w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania zaproponował nam znajomy agent nieruchomości. Okazało się, że był to strzał w 10. Pan Marcin nie tylko przygotował dopasowaną do naszych potrzeb ofertę, ale zaproponował banki oferujące naprawdę najtańszy kredyt w danym momencie.

Marcin i Gabriela
01 lipca 2019

Pan Aleksander

Pan Krzysztof – specjalista od spraw niemożliwych. Jeśli macie trudny krrsyt lub nietypową inwestycję to tylko ten człowiek jest Wam w stanie pomóc. U nas był dom marzenie ale problemów mnóstwo ( i to nie ze zdolnością). A to deweloper początkujący, to zły status domu w projekcie, po sposób rozliczenia z deweloperem – banki potrafią sie czepiać. Tylko Pan Krzysztof wiedział jak to ugryźć i jak doradzić najlepsze rozwiązanie. Teraz mamy idealną ofertę banku ( jedna z najtańszych) i dokładnie wiemy co i kiedy musimy zrobić. Polecam wszystkim!

Pan Aleksander
5 maja 2019

Daniel Kraszczyński

Współpracę z Panem Marciem oceniamy bardzo dobrze. W naszej opinii to bardzo rzetelny i dobry ekspert finansowy. Z jego pomocy korzystaliśmy przy kupnie nieruchomości i związanych z tym formalnościach oraz przy wyborze i procesie uzyskania kredytu hipotecznego. Na każdym etapie bardzo zaangażowany, w sposób profesjonalny wyjaśniając nam wszelkie nasze wątpliwości oraz doradzając w wyborze najlepszej z pośród ofert.

Daniel Kraszczyński
16 grudnia 2019

Pan Przemysław

Prawie rok zajęło od pierwszego spotkania do podpisania umowy Doradca w tym czasie był zawsze pomocny KAŻDA sprawę, pytanie czy wątpliwość umiał rozwiązać i doradzić. Moim zdaniem nie można lepiej trafić jeśli chodzi o doradztwo, i to jest właśnie słowo klucz gdyż przede wszystkim doradza a nie tylko przedstawia oferty Banków…

Pan Przemysław
12 listopada 2019

previous arrow
next arrow

Jak wygląda zakup?

 • O1
  Konsultacja i analiza potrzeb
  Zaczynamy od darmowej konsultacji. Może się ona odbyć telefonicznie, w naszym biurze lub w Państwa nieruchomości. Porozmawiamy o Państwa potrzebach. Czego państwo oczekują, jakie mają plany. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.
 • 02
  Analiza rynku
  W oparciu o informację, które od Państwa uzyskaliśmy analizujemy rynek. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne programy m.in. Moniter.pl i bazę nieruchomości, których nie ma na rynku od innych agentów. Dodatkowo używamy niekonwencjonalnych metod m.in. wywiad środowiskowy osiedli, na których państwo chcą zamieszkać.
 • 03
  Wartość
  Użyjemy sprawdzonych metod, dzięki którym negocjujemy nieruchomość w oparciu o model, który zdobyliśmy na warsztatach z jednym z najlepszych negocjatorów w Polsce – Wojtkiem Woźniczką. Dzięki nam wiele osób kupiło nieruchomość nawet z 30% rabatem, przez co współpraca z nami się opłaca.
 • 04
  Bezpieczeństwo
  Nasz departament prawny sprawdza każdą potencjalną nieruchomość przed zakupem. Dogłębnie analizując sytuacje sprzedających, stan prawny nieruchomości i sąsiedztwo. Z nami zakup nieruchomości w niczym Cię nie zaskoczy.
 • 05
  Współpraca
  Współpraca z nami to współpraca ze wszystkimi biurami nieruchomości. Ponad 500 agentów będzie "pracowało" na to aby znaleźć dla Państwa wymarzoną nieruchomość. Należymy do grup, gdzie wymieniane są oferty, które jeszcze nie trafiają na rynek.
 • 06
  Obsługa
  Jesteśmy po to żeby zaoszczędzić Twój czas. Od tej pory zajmujemy się zakupem Twojej nieruchomości na 100 %. Analizujemy rynek, dzwonimy do sprzedających, organizujemy spotkania, sprawdzamy stan prawny nieruchomości i podejmujemy niekonwencjonalne działania żeby znaleźć Twoją wymarzoną nieruchomość. Wynikiem naszych działań jest szybkość, skuteczność i Twój spokój.
 • 07
  Zakup
  Wiedza prawnicza i ekonomiczna oraz umiejętności negocjacji sprawiają, że jesteśmy skuteczni. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i opiekę do samego końca. Przygotowujemy umowę przedwstępna, która państwa chroni. Organizujemy akt notarialny u sprawdzonego notariusza.
 • 08
  Sprawy po sprzedażowe
  Przeprowadzamy protokół odbiorczo zdawczy oraz przepisujemy wszystkie media, które zajmują często kilkanaście godzin tj. PGE, gdzie kolejki liczą po kilkadziesiąt osób, PGNiG oraz Urząd Miasta. Generalnie przeprowadzamy Państwa przez cały proces od A do Z, bezpiecznie, sprawnie i z najniższą ceną zakupu.

Umów się na darmową konsultację

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy i sprawdzimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

DREAM DOM Sp. z o.o.
ul. Cieszyńska 3A lok 518,
15-371 Białystok

 

Pon-Pią: 08:00 - 18:00
Sob: 09:00 - 16:00