Dreamdom - Biuro Agencja Agent Pośrednik Nieruchomości | Sprzedaż Kupno Wynajem Ceny Nieruchomości Mieszkań | Białystok - O nas

Nasza misja

Łączymy nieprzeciętnych ludzi z wymarzonymi nieruchomościami

Dobrze trafiłeś

Naszą misją jest łączyć jak największą liczbę nieprzeciętnych ludzi z wymarzonymi nieruchomościami. Dlaczego? Przede wszystkim kochamy kontakt z drugim człowiekiem i możliwość niesienia mu pomocy. Największą radość sprawia dla nas moment, kiedy nasi klienci z uśmiechem i satysfakcją dziękują nam za naszą pracę, a my w głębi serca wiemy, że daliśmy z siebie 100%.

Specialistyczna wiedza

Wykształcenie prawnicze i ekonomiczne części naszej załogi, przydaję się na każdym etapie pracy pośrednika nieruchomości. Ciągle podnosimy nasze umiejętności, bo wierzymy w ideologię KAIZEN, która mówi, że każdego dnia możemy stawać się coraz lepszymi ludźmi, partnerami, przyjaciółmi czy przedsiębiorcami. Blisko 10 letnie doświadczenie w sprzedaży, nie zwalnia nas z ciągłej nauki. Lekcje czerpiemy od takich specjalistów jak Brian Tracy, Kevin Hogan, Mateusz Grzesiak, Jacek Walkiewicz, Jakub B. Bączek czy Tomasz Zieliński. Podnosimy nasze umiejętności przemawiania publicznego w największej organizacji na świecie liczącej ponad 200 tys. członków – Toastmasters.

Umiejętności

Po co to wszystko? Po to żeby nasza praca i działania były jak najbardziej efektywne. Przez chwile się zastanówmy. Czy podczas tworzenia umowy przedwstępnej lepiej mieć po swojej stronie człowieka z wykształceniem prawniczym czy artystycznym? Czy podczas prezentacji państwa nieruchomości, lepiej mieć po swojej stronie sprawnego mówce, czy raczej małomównego mruczka? Czy podczas tworzenia strategii marketingowej i jej realizacji, lepiej zaufać osobie, która uczyła się i wdrażała wiedze od światowych ekspertów, a sposób w jaki robi to jest kreatywny – może lepiej oddać dla kogoś kto rutynowo wprowadzi ofertę i będzie czekać na przysłowiowe „zbawienie”?

Bezpieczeństwo

Jeśli odpowiedź, na któreś z powyższych pytań brzmi TAK, a dodatkowo szukasz partnera w znalezieniu lub sprzedaży nieruchomości to wybierz się z nami w podróż do realizacji tego celu BEZPIECZNIEJ, SPRAWNIEJ, LEPIEJ. "Podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku" jak pisał Konfucjusz.

Dołącz do naszych klientów

Umów się na rozmowę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy i sprawdzimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
 

DREAM DOM Sp. z o.o.
ul. Cieszyńska 3A lok 518,
15-371 Białystok

 

Pon-Pią: 08:00 - 18:00
Sob: 09:00 - 16:00